Zelniziová - Hodáková Arnoldina (Brno 1822 - 1893)
Zátiší, signováno dole uprostřed Arnoldine Hodak, olej/plátno, průměr 62,5 cm, poškozená malba a rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |